Sigorta yaptırmanın kolay yolu | sigortammarket.com
Online Kasko Online Seyahat Sigortası Online Sağlık Sigortası Nakliyat Sigortası Online Poliçe YETKİLİ GİRİŞİ 0543-246 24 81

Ayakta Tedavi Teminatı

Ayakta tedavi, yatarak tedavi ile birlikte sağlık poliçelerindeki en önemli teminat gruplarından biridir. Ayakta tedavi teminatı, hastanın ameliyat gibi yatarak tedavi edilmediği veya 24 saatten az hastanede kalınmasını gerektirdiği küçük operasyonlarda oluşacak maddi durumları güvence kapsamına alır.

Hastanede 24 saatten fazla yatmadan, ilaç, röntgen, teşhis, tahlil, MR gibi oluşacak maliyetler ayakta tedavi teminatından karşılanır. Birçok sağlık sigortasında ayakta tedavi teminatında sigortalının, hastanelere bir katılım miktarı ödemesi gerekir. Bu oran, oluşan masrafın azınlık tutarı kadardır. Şirketlere göre değişen bu oran genellikle yüzde 20 ile yüzde 5 arasında değişmektedir. Sağlık sigortası poliçeleri yapılırken ayakta tedavinin karşılama oranı mutlaka öğrenilmelidir. Bazı poliçelerde bu oran yüzde 100 olabilir ve hastaların tedavi sürecinde tek bir kuruş bile ödemeleri gerekmez.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Onun her şeyini TAMAMlaman
hep yanında olman için
M&B Grup Sigorta teklif almak için
+90 543 246 24 81
info@mbgrupsigorta.com

Başvuru için tıklayınız.