Sigorta yaptırmanın kolay yolu | sigortammarket.com
Online Kasko Online Seyahat Sigortası Online Sağlık Sigortası Nakliyat Sigortası Online Poliçe YETKİLİ GİRİŞİ 0543-246 24 81

Montaj All Risks Sigortası

İş dünyasında özellikle sanayi şirketlerinde makine teçhizat başta olmak üzere üretimde kullanılan birçok araç ve ortaya çıkarılan ürünlerde montaj unsuru sürecin en önemli bir parçasıdır. Şirketler de satın aldığı ya da teslimatını yapacağı bir makinenin montaj sürecinde yaşanacak riskler nedeniyle maddi kayıplar yaşamak istemez Montaj All Risk poliçelerine ihtiyaç duyan şirketlere örnek olarak, metal işleme tesisleri, tekstil sektörü, tuğla fabrikaları, deri sanayi ve gübre fabrikalarını sayabiliriz.

Montajı yapılacak makinelerin fabrika, şantiye alanı ya da üretim sahasına varması ve buradaki montaj süreçlerinde montajı tamamlanana kadar oluşabilecek hırsızlık, yangın, sel, deprem, fırtına, yıldırım düşmesi gibi riskleri Montaj All Rİsk sigortası ile teminat altına alabilirsiniz. Bu risklerin dışında ortalama 4 hafta olan tecrübe devresi de sigorta kapsamındadır. Ayrıca risk kapsamını ek teminatlar ile genişletebilirsiniz. Örneğin poliçenize 4 hafta olan tecrübe devresini uzatabilir, grev, lokavt ve terör gibi durumlar karşısında da teminat altına alacak düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
Montaj All Risks Sigortası
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Onun her şeyini TAMAMlaman
hep yanında olman için
M&B Grup Sigorta teklif almak için
+90 543 246 24 81
info@mbgrupsigorta.com

Başvuru için tıklayınız.