Mühendislik Sigortası | Sigortammarket.com
Online Kasko Online Seyahat Sigortası Online Sağlık Sigortası Nakliyat Sigortası Online Poliçe YETKİLİ GİRİŞİ 0543-246 24 81
Mühendislik Sigortası
Online Poliçem, sigorta ihtiyacı olan herkesi etkin sigorta çözümleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara en uygun sigorta çözümlerini bulmada yardımcı oluyoruz. En öncü sigorta hizmetleri en uygun ödeme seçenekleriyle Online Poliçem Sigorta’da!
 
TEKLİF AL

İnşaat All Risks Sigortası

İnşaatların zarar görmeleri ya da yıkılmaları çeşitli sebeplerden dolayı olabilmektedir. Bu sebepler genellikle deprem, sel, toprak kayması, yangın vs. aniden oluşur. Bu durumda İnşaat All Risks Sigortası teminatları devreye girer. Bunların dışında bildiğiniz üzere günümüzde özellikle kentsel dönüşüm kapsamında inşaatlar oldukça fazladır. Detaylı Bilgi

Montaj All Risks Sigortası


İş dünyasında özellikle sanayi şirketlerinde makine teçhizat başta olmak üzere üretimde kullanılan birçok araç ve ortaya çıkarılan ürünlerde montaj unsuru sürecin en önemli bir parçasıdır. Şirketler de satın aldığı ya da teslimatını yapacağı bir makinenin montaj sürecinde yaşanacak riskler nedeniyle maddi kayıplar yaşamak istemez Montaj All Risk poliçelerine ihtiyaç duyan şirketlere örnek olarak, metal işleme tesisleri, tekstil sektörü, tuğla fabrikaları, deri sanayi ve gübre fabrikalarını sayabiliriz.
Detaylı Bilgi

Makine Kırılması Sigortası

Makinelerin motorlarının, pompalarının hava kompresörlerinin çalışma anında hasara uğraması ya da makinelerin yerinin değiştirilirken, temizlenirken zarar görmesi nedeni ile teminat altına alınan sigorta ürünüdür. Detaylı Bilgi

Elektronik Cihaz Sigortası


Günümüz teknoloji devri olduğundan ve teknolojinin her geçen gün büyük bir hızla ilerlemesinden dolayı Elektronik Cihaz Sigortası yaptırmak aslında zorunlu olmasa da önemli bir gerekliliktir. Çünkü artık tüm işlemler bilgisayarlarda yapılmaktadır. Özellikle iş yerlerindeki elektronik eşyaları bizzat ise bilgisayarların bozulma riski hem işlerinizin durumu hem de maddi açıdan büyük zarar verecek bir durumdur. Ayrıca çalışanların hatalarından sonucu meydana gelen olumsuzluklar da teminat altındadır. Dolayısıyla elektronik cihaz sigortası yaptırarak tüm bu olumsuz durumları ortadan kaldırabilirsiniz.

Online Mühendislik Sigortası


Günümüzde her şeyin online olarak gerçekleşmesi sayesinde işlemler oldukça hızlı olmaktadır. Bir şey araştırırken de internetten yararlanarak çabucak bilgi sahibi olunabilmektedir. Online mühendislik sigortası yaptırmak da iş de bu kadar kolaydır. Sigorta şirketlerinin sunduğu teklifleri bir arada görerek karşılaştırır ve sizin için en uygun teminat ve fiyattaki sigorta ürününü yine online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Pek çok sigorta şirketinin online mesajlaşma bölümü bulunmaktadır, takıldığınız noktalarda uzman satış danışmanlarından da destek alabilirsiniz.

Bina Tamamlama Sigortası


Bina tamamlama sigortası ev almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir noktadır. Çünkü bu sektörde pek çok sektörde olduğu gibi çıkarlar dönmektedir. Bazı inşaat firmaları güvenilirken bazıları olmayabilir. Hazırladıkları projeleri maketler üzerinden müşterilere sunarak karar vermelerine yardımcı olmaktadır. Proje henüz başlamadığı için mecburen maketten evin konumu gösterilmektedir. Bazı inşaat firmaları bu durumun altından kalkamayarak iflas edebilmektedir. Müşteri mağdur durumda kaldığı için Bina Tamamlama Sigortası düşünülmüştür. Artık bu sigortayı yaptırmak mecburi olmuştur. Bu mecburiyet 30 ve üzeri konut yapacak firmalar için geçerlidir.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Onun her şeyini TAMAMlaman
hep yanında olman için
M&B Grup Sigorta teklif almak için
+90 543 246 24 81
info@mbgrupsigorta.com

Başvuru için tıklayınız.