Sigorta yaptırmanın kolay yolu | sigortammarket.com
Online Kasko Online Seyahat Sigortası Online Sağlık Sigortası Nakliyat Sigortası Online Poliçe YETKİLİ GİRİŞİ 0543-246 24 81
Hakkımızda
Hakkımızda
Sene 2005; Bir Sigorta Şirketinin Genel Müdürlüğünde geçirilen 10 yıllık kurumsal bir iş hayatından sonra; içteki girişimcilik sesinin doğrultusunda yeni bir adres: M&B Grup Sigorta kuruluyor.

Girişimcilik, Türk kültürünün ve dolayısıyla eğitim sisteminin bir parçası değil. Bugünkü girişimcilere baktığımızda, çoğunun bir şekilde dünya ile bağlantısını kurmuş kişiler olduğunu görüyoruz. İlham veren rol modelleri görmek ve risk almak, girişimcilik için en önemli unsurların başında geliyor. Aradan geçen 10 senede genç insanlar bünyede işi öğrenerek meslek sahibi oluyor, günümüzde de 8 kişilik bir istihdam sağlanarak topluma katkıda bulunuluyor.

İlk önce tek bir şirketin, O dönemki adı ile İsviçre Sigorta acenteliği ile bir han odasında başlayan yolculuk bugün Şişli’de ki yeni ve modern ofis ortamında Axa, Aksigorta, Anadolu Sigorta, Anadolu Hayat Sigorta, Allianz,Gulf, HDI,Sompo ve Türk Nippon sigorta gibi uluslararası dev sigorta şirketlerinin acentelikleri ile devam ediyor.

Sigortacılık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gün geçtikçe potansiyeli artan bir uzmanlık alanı. Gelişen iş dünyasının artan taleplerine göre çeşitlenen poliçe klozlarını irdelemek ise başlıbaşına bir uzmanlık alanı. Doğru risk ile doğru klozu eşleştirmek, sadece teknik eğitim almakla mümkün değil, sektörün içerisinde geçirilmiş uzun yıllara da ihtiyaç bulunuyor.

M&B Grup Sigortacılık, sigortaya konu olabilecek her alanda müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Sigortalıların tüm ihtiyaçların belirlenmesinde ve uygun teklif değerlendirmeleri yaparak, sigortalılara danışmanlık hizmeti veriyor. Bu konuda en büyük gücü yetişmiş insan kaynağı. Kobilerde çok rastlanan yüksek personel sirkülasyonunun sektör ortalamasını oldukça altında kalması, teknik personellerin dahi müşterileri artık şahsen tanıması şirketin rekabetteki en önemli artısı.

Dürüstlük, hızlı etkileşim gibi konulardan asla taviz vermeyen firma, sigortalıların başından sonuna kadar yanında her konuda yer almakta.